Jak to bude s WOC Tour?

Jak to bude s WOC Tour?

COVID-19 je bohužel stále mezi námi, a to komplikuje situaci organizátorům Mistrovství světa v orientačním běhu i WOC Tour. Samotné MS by mělo proběhnout, pořadatelé mají písemnou garanci Národní agentury pro sport. Krajská hygienická stanice Libereckého kraje také doporučuje v této době vyčkat na situaci během jarních měsíců, aby rozhodla zda WOC Tour bude nějak omezovat nebo měnit (například, že by závodníci startovali v několika vlnách).
Ve spolupráci s IOF se pořadatelé zavázali, že nejpozději 6 týdnů před konáním Mistrovství světa, tj. 22. května 2021, rozhodnout, jak celé Mistrovství světa bude vypadat vč. epidemiologických opatření. Tento termín je závazný i pro WOC Tour. Organizátoři nejpozději do 22. května 2021 vydají, za jakých podmínek proběhne WOC Tour, případně že bude pro rok 2021 úplně zrušen. Nabízíme několik otázek a odpovědí, které by vás mohly zajímat:

 

Bude se kapacita WOC Tour nějakým způsobem měnit, např. jen na polovinu účastníků?

Nebude nebo ne nijak výrazně. WOC Tour proběhne buď pro většinu přihlášených účastníků do limitu 2500 (byť budou startovat v nějakých vlnách nebo za přísných opatření) nebo v roce 2021 vůbec.

 

Jak s odhláškou či se změnou přihlášky?
Až do doby rozhodnutí lze se jakkoliv přihlašovat (pokud to limit účastníků dovolí) nebo odhlašovat. V případě zásadní změny organizace bude každý účastník mít do 31. května prostor se rozhodnout, zda se odhlásí či nějak změní svoji přihlášku bez jakýchkoliv sankcí či příplatků. To samé platí i o ubytování, které nabízí pořadatel. 

 

Co se stane, pokud bude muset být WOC Tour zrušen?

Rozhodnutí padne nejpozději do 22. května 2021. V případě zrušení se budeme snažit najít více než adekvátní náhradu, kterou bychom případně představili do 22. května 2021.

 

Kdy dostanu zpět své finance, když se odhlásím (nebo už jsem se odhlásil) nebo WOC Tour se zruší?

Finanční vypořádání všech změn a odhlášek bude až po datu rozhodnutí z obou stran, tj. od 1. června 2021. Náhrada bude v plné výši snížená o případné bankovní poplatky.

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *