Pozvánka

 

Unikátní terény.

Spojení s MS v orientačním běhu 2021.

Fandění, turistika, kultura.

Koncept Udržitelného MS.

Tratě pro celou rodinu, pro elitní běžce i nováčky.

WOC Tour vesnička.

 

Datum

sobota 3. –  sobota 10. července 2021

 

Centrum závodů

Poslův Mlýn, Doksy

 

Program

Den Datum WOC Tour Program WOC
Program Program
Sobota 3. července příjezd, trénink Individual Sprint Q,Individual sprint F
Neděle 4. července E1 – zkrácená klasika (nebo krátká) Mixed relay, zahajovací ceremoniál
Pondělí 5. července E2 – klasická trať Free day
Úterý 6. července E3 – krátká trať Middle Q, Middle F
Středa 7. července E4 – sprint Free day
Čtvrtek 8. července E5 – klasická trať Relay
Pátek 9. července E6 – krátká trať Long 
Sobota 10. července odjezd odjezd

 

Unikátní terény

Vydejte se na dovolenou do nejhezčích oblastí Česka. Pískovcové skály na jedné straně, na druhé horský masiv Jizerských hor. To vše doplněné krásnými terény Doks a jedním sprintem.

 

Spojení s WOC 2021

Týden plný orientačního běhu. Ráno si zazávodíte sami, odpoledne zafandíte těm nejlepší na světě. Návaznost na WOC 2021 je naprosto zásadní a vy stihnete obé. Navíc si zaběháte ve většině terénů, které budou použité i pro světové závodníky.

 

Skvělá lokalita

Doksy jsou jedny z nejznámějších prázdninových destinaci. Své si najde úplně každý. Relax u Máchova jezera, večerní diskotéka pro mladé, krásná krajina pro procházky do okolí, řada možností stravování…

Výlety

Máchovo jezero a hrad Bezděz zná téměř každý. Ale tato oblast nabízí mnohem víc. Budete mít už dost orientačního běhu? Pak můžete vyrazit na hrad Kokořín, podívat se na zříceninu Zvířetice, osvěžíte se v Jabloneckém “moři”, navštívíte Hruboskalské skalní město nebo si zajedete na zmrzlinu do Stráže pod Ralskem.

 

Tratě pro celou rodinu i nováčky

Svoji trať si vybere zcela každý. Od úplného začátečníka po celé rodiny a pochopitelně myslíme i na ty nejzkušenější z nás.

 

Udržitelná Tour

Udržitelné MS znamená i udržitelnou Tour. Minimalizujte odpad, využívejte znovupoužitelné nádobí, jezděte na etapy pořadatelskými autobusy. Jako organizátoři vám budeme k dispozici. 

 

Moderní závody

Nechte hotovost doma a můžete se spolehnout na svůj mobil nebo platební kartu. Na všech místech bude možné platit bezhotovostně. Výsledky i startovky jako první se dozvíte v mobilní aplikaci, která také napoví, kam se vydat po vašem závodě na výlet nebo kde se občerstvit.

 

Pět ze šesti

Do celkového hodnocení se započítává 5 nejlepších výsledků. Nemáte rádi sprint? Chcete jet místo etapy na výlet? Nebo v jedné etapě neorazíte správně všechny kontroly? Nevadí. Jedna etapa se vám škrtá, proto můžete být v klidu, když zrovna nebudete mít svůj den, a přesto můžete celkové pořadí klidně vyhrát.

 

Prvotřídní tratě

Tratě z pera velezkušených stavitelů napříč z klubů Ještědské oblasti. Tratě, které vznikají rok a vytěží to nejlepší z terénů.

 

WOC Tour vesnička

Areál Poslova Mlýna v Doksech a okolí bude patřit jen orientačním běžcům! Vše na jednom místě – ubytování, doprovodný program i stravování. 

 

Společná vyhlášení

Až vyhrajete etapu nebo celkové hodnocení WOC Tour, tleskat vám bude i mistr světa. Ceremoniály budou současně i medailová vyhlášení na MS. 

 

Přihlášky

Máme limit a chceme dát příležitost začátku přihlášek všem. Proto vyhlašujeme začátek přihlašování 1. vlny na  15. září 2020 od 20:00 – pro 1500 závodníků . Další limit  závodníků bude uvolněn v průběhu. listopadu 2020. Vše bude probíhat v systému ORIS.

 

Ubytování 

Ubytování si můžete rezervovat kdekoliv. Ale v unikátní Olympijské TOUR vesničce budete pouze jednou za život. Preferujte stan, spaní v chatkách, v budově nebo v obytném vozu? Nic z toho není problém a každý si najde své.